SAVAREZ 500AJ

SAVAREZ 500AJ

Garantovaný nákup z imusicdata.cz

Skladem • 1 variantaDoplňkové služby119 Kč95 % • 2 122 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč404 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka99 Kč554 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 1 311 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč92 % • 1 686 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby72 Kč95 % • 606 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč98 % • 22 671 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč97 % • 19 538 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 248 837 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta130 Kč253 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 674 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové služby69 Kč96 % • 4 405 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta60 Kč98 % • 1 975 recenzíDalší informace

nylon
Typ
klasická kytara

• , zakoupeno v CHN.cz

• Tyto struny kupuji pravidelně a jsem s nimi spokojený.
  • , zakoupeno v all4sound.cz

Mám kytaru krátce a učím se, ale musím říct, že struny jsou opravdu kvalitní a moc hezky zní a taky se na ně dobře hraje. Vzala jsem si stejnou značku už podruhé (díky plusovým recenzím) a zkusila jsem teď třídu pevnějších strun, ptž mi občas ty jemnější prodrncávaly, nyní už to tolik nedělá, ikdyž občas ještě ano, ale myslím si, že je to i stavbou kytary, mám úplně obyčejnou. Každopádně za mě doporučuji tuhle francouzskou značku

• , zakoupeno v Prokapelu.cz

• velmi kvalitní pomůcka při výuce hry na kytaru.

Materiál
nylon
Typ
klasická kytara

Nylonové struny pro klasickou kytaru Historie firmy Savarez sahá až do 18. století, kdy rodina Savarezů přicestovala z Itálie do Francie, kde začala vyrábět struny z klasických střívek. Jak šel vývoj, měnila se i strategie firmy a postupem času se firma Savarez vypracovala až mezi technologickou špičku ve svém oboru. Dnes se řadí mezi přední výrobce strun a dalšího příslušenství pro strunné nástroje. Melodické struny jsou vyrobeny z materiálu Alliance, který ještě lépe než klasický nylon odpovídá přesným požadavkům na pnutí, pružnost a ladění strun. Basové struny jsou vyrobené z materiálu Corum, což je speciálně upravený nylon ovinutý postříbřenou mědí s antikorozní ochranou.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v CHN.cz

• Tyto struny kupuji pravidelně a jsem s nimi spokojený.
  • , zakoupeno v all4sound.cz

• , zakoupeno v Prokapelu.cz

• velmi kvalitní pomůcka při výuce hry na kytaru.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

kvalita

• dobrý zvuk

ok

• , zakoupeno v GuitarCentre.cz

• Krásně znělé
  • , zakoupeno v Prokapelu.cz

Jedny z nejlepších strun na klasickou kytaru. Používám pro Cordobu Fusion Orchestra.

• , zakoupeno v 24music.cz

Konkrétní a pěkný tón, zatím to nejlepší co jsem na kytaře měl. Proto určitě doporučuji.

• , zakoupeno v Prokapelu.cz

• Nejlepší struny v poměru kvalita/cena pro klasickou kytaru
    • Poslední dobou častěji praskala první struna třeba už po týdnu od výměny, snad se to nebude opakovat