Rotosound RB 40

Doprava 99 Kč,Do 2 týdnů
Doporučená nabídka Kytary.cz

Do 2 týdnů • 1 variantaProdloužená záruka99 Kč98 % • 22 652 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta150 Kč33 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 27 419 recenzíDalší informace

Materiál
nikl

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

Struny Rotosound používám dlouhá léta. Vyzkoušel jsem i jiné značky, ale tyto mám nejraději.

• , zakoupeno v Kytary.cz

• Líbí se mi zvuk
    • Trochu tvrdší

• používáme výhradně tyto struny - kvalita

Materiál
nikl

Struny pro baskytaru Baskytarové struny Rotosound ze série Rotobass nabízejí struny potažené vrstvou niklu. Nabídnou vám tak charakteristický a průrazný zvuk s dlouhou trvanlivostí. Baskytarové struny Rotosound jsou známé a oblíbené po celém světě. Například Roger Waters je používal při natáčení desky Pink Floyd – Dark Side of the Moon. Jejich zvuk ale objevíte také na legendární desce Nevermind od Nirvany.

• , zakoupeno v Kytary.cz

• Líbí se mi zvuk
    • Trochu tvrdší

• používáme výhradně tyto struny - kvalita
  • , zakoupeno v MUZIKER.cz

• klasicky kvalitní struny pro basovou kytaru s výborným rockovým zvukem

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• Za tu cenu nejlepší co jsem zatím měl.
    • Nevím.

Příště do nich jdu znovu.