D'addario EXP 16

• , zakoupeno v Audioworks

Jsem s nimi spokojený.

Materiál
fosfor-bronz

Kovové struny pro akustickou kytaru

D’ADDARIO EXP COATED PHOSPHOR BRONZE WOUNDS

Struny z řady Phosphor Bronze Wound určené pro akustické nástroje byly představeny už roku 1974 a od té doby patří mezi ty nejoblíbenější mezi kytaristy a baskytaristy po celém světě. Jsou de facto synonymem pro teplý, ale jasný dobře vyvážený přirozený zvuk. Jejich vinutí je z korozi odolného fosforového bronzu, šestihranné jádro je pak tvořeno ocelí s vysokým obsahem uhlíku. Nabízí tak dlouhou životnost, excelentní intonaci a nádherný tón. Od běžných Phosphor Bronze se EXP Coated liší použitím mikropotahu, který prodlužuje jejich životnost a zlepšuje tón i pocit z hraní. Mají tak stejný zvuk jako Phosphor Bronze, ale až 4x delší životnost!

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

super rychlost doporučuji

• Krásný zvuk od začátku. Úplně nové hezky cinkají. Někomu se to nelíbí, mě se to líbí, zní to pro mě kouzelně. A asi záleží také na nástroji.
    • Nevím jak dlouho mají vydržet struny, jsem začátečník ve hře na akustiku, ale sjel jsem je za 2 měsíce. A to jsem hrál tak v průměru 1 hodinu denně? Což mě trochu udivuje, protože někdo tvrdí, že mu vydrží i půl roku.

Mou recenzi berte s rezervou jsem začátečník. Koupil jsem si první akustiku a mám ji teprve 3 měsíce, dříve jsem hrál pouze na elektrickou.
    Nebudu kazit skóre a dám 5 hvězd, ale asi bych zkusil ještě chválené Elixíry pro porovnání.

• Super struny, kupuji je stále, skvělý ton i dozvuk, povrchová úprava, či životnost.

works great

• , zakoupeno v Audioworks

Jsem s nimi spokojený.

• , zakoupeno v strunomat.cz

Struny kupuji 0.12 a jednou bronzové,jednou phosphor.Mám rád dobrý pocit ze hry a tyto struny EXP jsou toho důkazem...Elixíry jsou daleko lepší s ještě delší životností,ale cena je vysoká
    Zvuk těchto strun EXP je kouzelný,vyvážený,struny drží po usednutí

• , zakoupeno v Kytary.cz

Zpracování , kvalita a vydrží déle.

• , zakoupeno v Kytary.cz

dobrý struny, co používám už léta.

• Kvalita,cena,výdrž
    • -

Doporucuji.Naprosta spokojenost
    mene se trhaji!!

• , zakoupeno v Kytary.cz

Určitě mohu doporučit. Struny mají opravdu delší životnost a i po delším používání stále zní skvěle. Hraji na ně už nějakou dobu a jsem opravdu spokojen.