Aquila 84U

Struny pro sopránové ukulele   AQUILA RED SERIES STRINGS Struny Aquila patří mezi nejpoužívanější struny na ukulele vůbec, což se projevuje i v tom, že je továrně osazují...
Doprava 79 Kč,Do 2 týdnů
Doporučená nabídka HOUDEK

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka99 Kč98 % • 22 669 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

Typ
červený nylon
Materiál
nylon / měď

• , zakoupeno v Kytary.cz

No prostě struny. Já mám doma stranda-Ukulele za pár šupů, takže tón hodnotit nebudu. Na mém sranda-nástroji byli však osazené katastrofálně nenaladitelné struny z výroby. Problém je nyní odstraněn. Ukulele lze naladit a drží tón. Jsem spokojen.

• ladí , zní
    • nemohu nic říci proti

DOPORUČUJI

• hezký tón
    • výborné zpracování
    • fungují na jiné než doporučené ladění

Při koupi těchto strun jsem se řídil doporučením pro ladění GCEA . Menzura mého sopránového ukulele je 354 mm , ale struny se mi při tomto ladění zdají příliš volné a zvuk je poněkud nejasný . Lepšího výsledku jsem dosáhl po zvýšení ladění o dva půltóny na ADFisH . Ještě lepší bylo ladění o další půltón výše . Ale pro snazší transpozici jsem se vrátil k D ladění ADFisH . Neberte prosím mojí recenzi jako dogma , na akustické kytaře mám sadu 13-56 , na telecastru 12-54 s opředenou g-strunou . Na měkké struny neumím hrát . Měřil jsem ale posuvným měřítkem průměry strun a srovnával se sadou Aquila 88U a zdají se mi stejné ( nemám ale k dispozici mikrometr ) . Je mi divné , že by struna při stejné síle měla produkovat stejný tón při různých menzurách ( cca 350 mm u sopránového a 430-460 mm u tenorového ukulele ) . Měl jsem ale Struny na sopránové ukulele od pana Gorčíka ( Gorstrings ) a setkal jsem se s tím samým problémem ( kratší menzura - tenčí struna , ale stejný tón ) .
    Přesto jsem s těmito strunami spokojen , jen bych je doporučil pro D ladění ( ale je to jen můj pocit , nikomu nevnucuji ) .

Typ
červený nylon
Materiál
nylon / měď

Struny pro sopránové ukulele

AQUILA RED SERIES STRINGS

Struny Aquila patří mezi nejpoužívanější struny na ukulele vůbec, což se projevuje i v tom, že je továrně osazují přední výrobci těchto nástrojů. Struny z řady Red Series nabízí unikátní vzhled a velmi silný konzistenní zvuk se stabilním laděním. Tyto struny se odlišují tím, že díky speciálnímu materiálů a výrobní technologii jsou tenčí a přitom umožňují standardní ladění – ve výsledku zní jasněji, pevněji a lépe se na ně hraje. Stejně tak i lépe drží ladění a ladí přesněji na celém hmatníku. Takové možnosti doposud žádné jiné struny nenabízely.

Tato sada je určená pro sopránová ukulele laděná do C (GCEA).

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 2 týdnů • 1 varianta79 Kč95 % • 1 311 recenzíDalší informace

• ladí , zní
    • nemohu nic říci proti

DOPORUČUJI

• hezký tón
    • výborné zpracování
    • fungují na jiné než doporučené ladění

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 2 týdnů • 1 varianta79 Kč95 % • 1 311 recenzíDalší informace